Dlaczego faktoring?

O faktoringu słów kilka...

Faktoring rozwijaj swój biznes

FAKTORING to obecnie najszybciej rozwijająca się i coraz bardziej pożądana usługa finansowa. Polega na nabyciu i finansowaniu wierzytelności Faktoranta oraz na zarządzaniu nimi. W praktyce to oznacza, że Faktorant (dostawca) otrzymuje zapłatę bezpośredno po zrealizowaniu sprzedaży i przesłaniu do faktora kopii faktur oraz dokumentów potwierdzających odbiór towaru. W pierwszej kolejności Faktorant otrzymuje zaliczkę (standardowo 80% kwoty faktury brutto) a pozostałą część fundusz gwarancyjny. Kiedy odbiorca ureguluje płatność na rachunek bankowy Faktora. W przypadku, gdy odbiorca opóźnia się z zapłatą Faktorant może liczyć na wsparcie ze strony Faktora, który w jego imieniu upomni się o płatność.

Posted in Wszystko o faktoringu

Co to jest leasing?

O leasingu słów kilka...

Co to jest leasing?

Jedną z popularniejszych form finansowania, szczególnie dla nowych i malych podmiotów, jest leasing. Leasing to uniwersalna forma finansowania inwestycji, polegająca na uzyskaniu potrzebnego środka trwałego (samochodu, maszyny, mebli, nieruchomości itp.) bez konieczności jego zakupu na własność.

Posted in Wszystko o leasingu, Leasing

Leasing dobrą formą sfinansowania wyposażenia sklepu

Leasing wyposażenia sklepu

Zakup wyposażenia do sklepu to poważny wydatek. Rzadko dokonuje się go za gotówkę. Częściej wspomagając się kredytem. Kolejna możliwością jest leasing. Procedury związane z podpisaniem umowy leasingowej są prostsze niż w przypadku kredytu bankowego, a wymagania instytucji finansującej są prostsze do spełnienia.

Posted in Wszystko o leasingu

Słownik pojęć leasingowych

Słownik podstawowych pojęć związanych z leasingiem niezbędnych przy analizowaniu i negocjowaniu umowy leasingowej.

Posted in Wszystko o leasingu

Ciągnik Siodłowy - Leasing?

Leasing ciągnika siodłowegoto to najlepsze rozwiązanie dla Twojej Firmy.


Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Coraz wyższa jakość oferowanych produktów i usług oraz rosnąca konkurencja wymaga od firm stałego unowocześniania swojego parku samochodowego. Leasing ciągnika siodłowego to oferta leasingu przeznaczona dla wszystkich przedsiębiorców dużych i małych. Firm myślących o rozwoju własnego biznesu.
Leasing ze względu na swoją dostępność, korzyści podatkowe oraz kompletność i elastyczność oferty stanowi jedną z wygodniejszych i popularniejszych form finansowania zakupu ciągnika siodłowego.


Posted in Leasing

Ostatnio sfinansowaliśmy.

Kontakt.

 • Znajdziesz nas
  ul. Staszica 1, V piętro
  05-800 Pruszków
 • Infolinia
  22 24-42-899
 • Napisz
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Bądź z nami

NewsLetter

Czy wiesz, że w Polsce jest ponad 20 firm leasingowych?
Analizujemy oferty ich wszystkich.