Faktoring pełny (bez regresu)

Faktoring pełny (bez regresu)

Faktoring bez regresu polega na finansowaniu faktur niezapłaconych jeszcze przez Państwa odbiorców. W ciągu 24 godzin od ich wystawienia otrzymują Państwo 80-100% wartości faktury a resztę, pomniejszoną o prowizję po zapłaceniu za fakturę przez odbiorcę. Co więcej, faktor przejmuje na siebie ryzyko niewypłacalności Państwa odbiorców, co daje Wam pewność otrzymania swoich należności.

W usłudze można wykorzystać polisę ubezpieczenia należności Faktora lub Państwa polisą.

⇓ Faktoring pełny ubezpieczony

Polega na nabywaniu wszystkich (cesja globalna) wierzytelności w stosunku do Kontrahentów włączonych do umowy faktoringowej oraz finansowaniu wierzytelności bez prawa regresu do Zbywcy do kwoty przyznanego limitu. W przypadku braku spłaty przez Kontrahenta, zobowiązanie do spłaty wierzytelności przejmuje Faktor. Zabezpieczeniem umowy faktoringowej jest globalna umowa ubezpieczenia należności faktoringowych Faktora.

⇓ Faktoring pełny z cesją wierzytelności z umowy ubezpieczenia

Polega na nabywaniu wszystkich wierzytelności Kontrahentów włączonych do umowy faktoringowej (cesja globalna) oraz finansowaniu wierzytelności do wysokości limitu. Kontrahent jest zobowiązany do spłaty wierzytelności na rachunek Faktora. W przypadku braku spłaty przez Kontrahenta, zobowiązanie do spłaty wierzytelności przejmuje ubezpieczyciel. Produkt skierowany jest do Klientów, którzy posiadają zawarte umowy ubezpieczenia wierzytelności handlowych lub są gotowi do zawarcia takich umów. Z produktu tego skorzystać mogą Państwo, bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, rodzaj Kontrahentów (krajowi lub zagraniczni) oraz zakres działalności.

Jakie są korzyści płynące z faktoringu pelnego (bez regresu)?

 • Natychmiastowy zastrzyk gotówki poprawiający płynność finansową, bez konieczności ustanowienia twardych zabezpieczeń.
 • Szybszy niż w przypadku kredytu dostęp do finansowania, nie wymagający spełnienia zaostrzonych warunków oraz zbędnych formalności.
 • Możliwość udzielenia odbiorcom dłuższych niż konkurencja terminów płatności.
 • Poprawa relacji handlowych dzięki odciążeniu ich z przykrego obowiązku upominania się o pieniądze.
 • Zabezpieczenie na wypadek braku zapłaty ze strony odbiorcy i uniknięcie strat z tytułu złych długów.
 • Oszczędności dzięki przejęciu przez faktora czynności związanych z monitorowaniem płatności oraz prowadzenia upomnień o terminowe zapłaty.
 • Pozytywny wpływ na bilans i wskaźniki finansowe.

Korzyści dla Państwa odbiorców:

 • Możliwość korzystania z dłuższych terminów płatności dostosowanych do cyklu rotacji należności odbiorcy.
 • Dodatkowe nieoprocentowane finansowanie bez konieczności ubiegania się o kredyt i ustanowienia twardych zabezpieczeń.
 • Utrzymanie ciągłości dostaw i poprawa relacji handlowych.
 • Dzięki poprawionej płynności mogą być dotrzymywane terminy regulowania zobowiązań wobec dostawców, przez co poprawia się współpraca i istnieje możliwość negocjacji upustów.

Nasze doradztwo jest bezpłatne.Jesteśmy niezależną firmą doradczą specjalizującą się w rynku faktoringu. W każdym z segmentów rynku współpracujemy z liczącymi się instytucjami faktoringowymi. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą faktorinu skontaktuj się z nami poprzez wypełnienie formularza kontaktowego. Nasi eksperci przeanalizują Twoje przedsiębiorstwo i wybiorą najkorzystniejszą ofertę faktoringu i zajmą się wszystkimi niezbędnymi formalnościami.


Kompas Kredytowy Polski Związek Faktorów Komisja Nadzoru Finansowego Bezpieczeństwo danych KompasKredytowy.pl

Kontakt

   Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. 

Chcesz Taniej?
― W 9 na 10 przypadków nasza oferta jest najtańsza ☺

Chcesz szybciej?
― Oferta w ciągu 5 godzin ☺

Chcesz łatwiej?
― Wszelkie formalności załatwiamy za Ciebie ☺

Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niniejszym formularzu danych w celu udostępnienia powyższych informacji firmom leasingowym, bankom do przygotowania oferty cenowej oraz podjęcia decyzji o finansowaniu (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług finansowych (zgodniez Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Dlaczego my?

 Rozumiemy Twoje potrzeby  Zawsze staramy się dostosować pakiet oferowanych przez nas rozwiązań finansowych do indywidualnych, niekiedy bardzo specyficznych, potrzeb poszczególnych Klientów. W wyniku sprawnej organizacji pracy, minimalizacji kosztów działania, a także doświadczeniu osób z naszego zespołu, potrafimy stworzyć wysoce zindywidualizowaną ofertę za uczciwą cenę. Wiemy, że pomagając w fachowym rozwoju małych lub średnich firm – do których głównie kierujemy naszą ofertę - zyskujemy zadowolonego Klienta. Także w przyszłości, bo biznes to partnerstwo na lata.

 Jesteśmy wiarygodni  świadczy o tym to, że zaufało nam wiele renomowanych Klientów. Jesteśmy dumni, że mamy tylu i takich Klientów. To najlepsze potwierdzenie wartości naszej oferty i jakości naszej pracy. I zobowiązanie do dalszego ich doskonalenia! W związku z tym za działamy w ramch dużej grupy firm jesteśmy wstanie wynegocjować dla Ciebie najlepsze warunki finansowe. Jest to wymowna gwarancja naszej wiarygodności i stabilności finansowej.

 Wieloletnie doświadczenie  Isniejemy na rynku od 1998. Dysponujemy autorskimi rozwiązaniami i narzędziami, które pomagają stale podnosić jakość naszych działań. Wszelkie formalności załatwimu za Ciebie, 99% spraw załatwiamy za pomocą internetu. Pracujemy z pasją dla naszych Klientów, a zdobywanie wiedzy o szybko zmieniającym się rynku to dla nas olbrzymia frajda. Dzięki temu możemy naszym Klientom zagwarantować obsługę finansową na najwyższym poziomie i najkorzystniejszych warunkach.

Więcej >>

Jak skorzystać z oferty?

Leasing w 4 krokach.


Zapytanie ofertowe.

Wypełnij formularz kontaktowy albo zadzwoń do nas.


Prezentacja oferty.

Przedstawiamy i porównujemy nalepsze dla Ciebie oferty. Otrzymujesz najlepszą ofertę na rynku.


Złożenie wniosku.

Przygotujemy i zlożymy w Twoim imieniu wniosek leasingowy. Oszczędzasz swój czas.


Podpisanie umowy.

Podpiszemy razem umowę i uruchomimy środki finansowe.

Posted in Faktoring

Ostatnio sfinansowaliśmy.

Kontakt.

 • Znajdziesz nas
  ul. Staszica 1, V piętro
  05-800 Pruszków
 • Infolinia
  22 24-42-899
 • Napisz
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Bądź z nami

NewsLetter

Czy wiesz, że w Polsce jest ponad 20 firm leasingowych?
Analizujemy oferty ich wszystkich.