Leasing Bez BIK i bez KRD

Masz negatywne wpisy w BiK lub KRD?
Wypełnij formularz a reszta pójdzie jak z płatka

☞ Nie Przejmuj się! my umiemy sobie z nimi poradzić

☞ Oferujemy leasing mimo wpisów w BiKu i KRD

☞ Również Dla Nowych Firm

☞ Dobierzemy i Doradzimy Ci Ofertę w Każdej
Sytuacji Finansowej

☞ Naszą Skuteczność potwierdza Zadowolenie Klientów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niniejszym formularzu danych w celu udostępnienia powyższych informacji firmom leasingowym, bankom do przygotowania oferty cenowej oraz podjęcia decyzji o finansowaniu (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług finansowych (zgodniez Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Leasing bez BIK

Błędy młodości, czy zaległości ze spłatą kredytu? Rozumiemy to. To czy możesz dostać leasing ocenimy po ludzku. Oprócz zrozumienia możesz u nas liczyć na dobre warunki finansowe leasingu. JESTEŚ dla nas WAŻNY!

Na jakich Warunkach?

Bez Sprawdzania Baz Bankowy i Kredytowych

 • finansowanie w formie leasingu operacyjnego,
 • wkład własny, zazwyczaj nie przekracza 5-25% wartości przedmiotu leasingu.
 • bezpłatne doradztwo leasingowe
 • okres leasingu do 96 miesięcy
 • leasing samochodów nowych i używanych
 • samochody zakupione na podstawie faktury VAT lub VAT marża, kupione od dealerów komisów czy innych firm
 • możliwość leasingowania ubezpieczenia OC i AC

Jak długo to wszystko trwa?

Błyskawiczny Czas Realizacji

✔ Krok 1 : Wypełnij formularza kontaktowy a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, w celu omówienia szczegółow

✔ Krok 2 : Przedstawimy Ci najbardziej korzystną ofertę

✔ Krok 3 : Złożenie niezbędnych dokumentów, zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Nie musisz się ruszać z domu! Wszystko załatwiamy za Ciebie przez internet

✔ Krok 4 : Odbiór Pojazdu

Dlaczego my?

 Rozumiemy Twoje potrzeby  Zawsze staramy się dostosować pakiet oferowanych przez nas rozwiązań finansowych do indywidualnych, niekiedy bardzo specyficznych, potrzeb poszczególnych Klientów. W wyniku sprawnej organizacji pracy, minimalizacji kosztów działania, a także doświadczeniu osób z naszego zespołu, potrafimy stworzyć wysoce zindywidualizowaną ofertę za uczciwą cenę. Wiemy, że pomagając w fachowym rozwoju małych lub średnich firm – do których głównie kierujemy naszą ofertę - zyskujemy zadowolonego Klienta. Także w przyszłości, bo biznes to partnerstwo na lata.

 Jesteśmy wiarygodni  świadczy o tym to, że zaufało nam wiele renomowanych Klientów. Jesteśmy dumni, że mamy tylu i takich Klientów. To najlepsze potwierdzenie wartości naszej oferty i jakości naszej pracy. I zobowiązanie do dalszego ich doskonalenia! W związku z tym za działamy w ramch dużej grupy firm jesteśmy wstanie wynegocjować dla Ciebie najlepsze warunki finansowe. Jest to wymowna gwarancja naszej wiarygodności i stabilności finansowej.

 Wieloletnie doświadczenie  Isniejemy na rynku od 1998. Dysponujemy autorskimi rozwiązaniami i narzędziami, które pomagają stale podnosić jakość naszych działań. Wszelkie formalności załatwimu za Ciebie, 99% spraw załatwiamy za pomocą internetu. Pracujemy z pasją dla naszych Klientów, a zdobywanie wiedzy o szybko zmieniającym się rynku to dla nas olbrzymia frajda. Dzięki temu możemy naszym Klientom zagwarantować obsługę finansową na najwyższym poziomie i najkorzystniejszych warunkach.

Więcej >>

Współpraca

F4b broker leasingowy

Leasing negocjujemy dla Ciebie, bezpłatnie w ramach ogólnopolskiej niezależnej sieci brokera leasingowego F4b Sp. z o.o. (14 oddziałów w całej Polsce).

Jakie dane krążą między Bankiem a BIK?

Zgodnie z celem, dla jakiego je stworzono, Biuro Informacji Kredytowej gromadzi dane o naszych kredytach, przechowuje je, przetwarza i raportuje. Zadania te wykonuje na podstawie umów zawieranych z bankami i innymi instytucjami upoważnionymi do udzielania pożyczek. Zgodnie z ich zapisem, bank zobowiązuje się przesyłać do BIKu informacje o zaciągniętym przez klienta kredycie i jego wysokości, o przebiegu spłaty zadłużenia oraz o stanie rachunków bankowych. Co ważne, BIK gromadzi nie tylko dane dotyczące pożyczkobiorcy, ale również jego poręczycieli i osób dysponujących pełnomocnictwami do rachunku. Oznacza to, że również na ocenę ich zdolności kredytowej wpływ ma rzetelność w spłacie zobowiązań przez kredytobiorcę.

Zostałeś Odrzucony w Banku lub Innej Firmie Leasingowej

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Posted in Leasing

Ostatnio sfinansowaliśmy.

Kontakt.

 • Znajdziesz nas
  ul. Staszica 1, V piętro
  05-800 Pruszków
 • Infolinia
  22 24-42-899
 • Napisz
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Bądź z nami

NewsLetter

Czy wiesz, że w Polsce jest ponad 20 firm leasingowych?
Analizujemy oferty ich wszystkich.