Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/klient.dhosting.pl/kompas/kompaskredytowy.pl/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0

Bank Pekao zachęca mikro i małych przedsiębiorców do akceptowania kart

włącz . Opublikowano w Finanse

Bank Pekao S.A. uruchomił portal dla przedsiębiorców, którzy zamierzają akceptować lub akceptują płatności bezgotówkowe w terminalach POS. Portal krok po kroku wprowadza przedsiębiorcę w obsługę płatności bezgotówkowych. Umożliwia również konfigurację usług na miarę konkretnego biznesu, co jest unikatową funkcją na rynku. Portal to kolejny element projektu SMEmania, w ramach którego Bank Pekao S.A.

wspiera mikro, małe i średnie firmy.

Bank Pekao S.A. uruchomił portal dla firm, które zamierzają akceptować lub akceptują płatności bezgotówkowe kartami lub smartfonami, korzystając z terminali POS. Portal w prosty i intuicyjny sposób pokazuje jak wygląda proces przyjmowania płatności bezgotówkowych, jakie korzyści dla firmy płyną z przyjmowania takich płatności, ile to kosztuje i na jakich dodatkowych funkcjach przedsiębiorca może zarobić. Umożliwia również dopasowanie terminali POS i zakresu usług do prowadzonego biznesu.

- Portal stworzyliśmy tak, żeby był przyjazny dla każdego nawet najdrobniejszego przedsiębiorcy, który jeszcze nigdy nie miał kontaktu z akceptacją kart. Rozumiemy, że ciężko jest się przestawić z przyjmowania gotówki na płatności bezgotówkowe. Ale najprawdopodobniej z czasem będzie to nieuniknione. Wiele osób już dziś za nawet najdrobniejsze zakupy w osiedlowym warzywniaku, na bazarze czy naprawy w domu chce płacić kartą. Według naszych analiz, dziś taką możliwość oferuje zaledwie 17% mikro i małych przedsiębiorców z sektora handlu i usług. Szacujemy, że w przeciągu czterech lat, ten udział zwiększy się do przynajmniej 70% - mówi Emanuele Cacciatore, Dyrektor Zarządzający Departamentem Klienta Biznesowego Banku Pekao S.A.

Portal został podzielony na pięć sekcji, z czego pierwsze cztery: „Twój terminal POS”, „Oferta”, „Dodatkowe usługi” i „Dopasuj ofertę” są przeznaczone dla przedsiębiorcy, który nie miał jeszcze doświadczeń z akceptacją kart. Dzięki takiemu układowi przedsiębiorca krok po kroku poznaje funkcjonowanie terminali POS.

W pierwszej części, na szczególną uwagę zasługuje sekcja w której w prosty, graficzny sposób zestawiono koszty ponoszone przez akceptanta (opłatę za dzierżawę terminali oraz prowizję od przyjmowanych transakcji) z możliwym zyskiem z instalacji dodatkowych usług (doładowań telefonów, przewalutowań i wypłaty gotówki w kasie). Unikatowa na rynku jest sekcja „Dopasuj ofertę”, dzięki której przedsiębiorca może dobrać zakres usług do prowadzonego biznesu. Wystarczy, że zaznaczy branżę w której działa (do wyboru jest 30 możliwości) oraz ustali wielkość firmy i ilość terminali, które potrzebuje. W rezultacie otrzyma możliwą konfigurację usług w której standardowo znajdą się płatności bezgotówkowe najpopularniejszymi kartami wydawanymi na polskim rynku: Mastercard i Visa oraz płatności mobilne. Przykładowo w propozycji dla weterynarza, który również dojeżdża do zwierząt, znajdą się przenośne terminale. Pojawi się także propozycja, żeby wydruki z terminala (potwierdzenia płatności) były opatrzone ikoną branży (w tym przypadku będzie to psia łapa), logiem lecznicy, bądź Banku Pekao. Co do usług dodatkowych, to będzie proponowana możliwość przewalutowania w terminalu. Natomiast dla sklepu spożywczego w proponowanych usługach znajdą się terminale stacjonarne oraz dodatkowe usługi w postaci wypłaty gotówki, przewalutowania czy możliwość doładowania telefonów pre-paid. W każdym momencie przedsiębiorca może skontaktować się z doradcą, wypełniając krótki, ograniczony do minimum, formularz.

Piąta zakładka „Strefa klienta” przeznaczona jest dla tych przedsiębiorców, którzy mają już terminale Banku Pekao. Tu, bez logowania się do systemu, mogą zamówić dodatkowe terminale, dodatkowe usługi czy zgłosić awarię terminalu, bądź zareklamować transakcje. Poprzez tę sekcje mogą również zalogować się do systemu bankowości internetowej Pekao24Biznes, gdzie mają dostęp m.in. do transakcji wykonanych kartami w swoich terminalach.

Strona, którą można znaleźć pod adresem www.pekao.com.pl/pos została przygotowana we współpracy z Mastercard i IBM.

 


Bank Pekao SA działa od 88 lat, jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Biorąc pod uwagę siłę kapitałową mierzoną współczynnikiem wypłacalności, Bank Pekao jest liderem wśród dużych banków w Polsce i jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie (współczynnik Core Tier 1 na koniec pierwszego kwartału 2017 r. na poziomie 17,7%).

Pozycję nr 1 Banku Pekao SA w Polsce i wśród największych banków europejskich potwierdziły wyniki testów warunków skrajnych oraz przeglądu jakości aktywów (AQR).

Bank Pekao SA jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Zarówno w 2016, jak i w 2015 r. Bank zdobył Złotego Bankiera w kategorii Innowacja za wdrożenie mobilnych płatności PeoPay HCE oraz karty wielowalutowej. Według magazynu EMEA Finance, Bank otrzymał tytuł „Most innovative Bank in CEE & CIS”. Lubelska KULkarta - legitymacja studencka z funkcją płatniczą – efekt współpracy Banku z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim otrzymała przyznawaną w Londynie nagrodę Contactless & Mobile Awards 2016.

Na polu bankowości korporacyjnej w 2016 roku, Bank Pekao obronił tytuł Innowatora Roku w obszarze bankowości transakcyjnej w międzynarodowym rankingu magazynu Global Finance. Niezależni eksperci docenili Umowę Generalną, czyli najszerszy na rynku katalog produktów i usług bankowych, zintegrowany w jeden pakiet. Umowa Generalna została nagrodzona również Złotym Godłem Quality International 2016.

Bankowość Prywatna Banku Pekao SA uznana ostała za najlepszą w Polsce przez międzynarodowe miesięczniki finansowe: The Banker i Professional Wealth Management oraz Global Finance.

 

Źródło: Bank Pekao S.A.


Kompas Kredytowy Bankowy Fundusz Gwarancyjny Komisja Nadzoru Finansowego Bezpieczeństwo danych KompasKredytowy.pl

Kontakt

   Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. 

Chcesz taniej?
― W 9 na 10 przypadków nasza oferta jest najtańsza ☺

Chcesz łatwiej?
― Wszelkie formalności załatwiamy za Ciebie ☺

Chcesz szybciej?
― Oferta w ciągu 4 godzin ☺

Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niniejszym formularzu danych w celu udostępnienia powyższych informacji firmom leasingowym, bankom do przygotowania oferty cenowej oraz podjęcia decyzji o finansowaniu (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług finansowych (zgodniez Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

F4b broker leasingowy

Leasing negocjujemy dla Ciebie, bezpłatnie w ramach ogólnopolskiej niezależnej sieci brokera leasingowego F4b Sp. z o.o. (14 oddziałów w całej Polsce).

Dlaczego my?

 Rozumiemy Twoje potrzeby  Zawsze staramy się dostosować pakiet oferowanych przez nas rozwiązań finansowych do indywidualnych, niekiedy bardzo specyficznych, potrzeb poszczególnych Klientów. W wyniku sprawnej organizacji pracy, minimalizacji kosztów działania, a także doświadczeniu osób z naszego zespołu, potrafimy stworzyć wysoce zindywidualizowaną ofertę za uczciwą cenę. Wiemy, że pomagając w fachowym rozwoju małych lub średnich firm – do których głównie kierujemy naszą ofertę - zyskujemy zadowolonego Klienta. Także w przyszłości, bo biznes to partnerstwo na lata.

 Jesteśmy wiarygodni  świadczy o tym to, że zaufało nam wiele renomowanych Klientów. Jesteśmy dumni, że mamy tylu i takich Klientów. To najlepsze potwierdzenie wartości naszej oferty i jakości naszej pracy. I zobowiązanie do dalszego ich doskonalenia! W związku z tym za działamy w ramch dużej grupy firm jesteśmy wstanie wynegocjować dla Ciebie najlepsze warunki finansowe. Jest to wymowna gwarancja naszej wiarygodności i stabilności finansowej.

 Wieloletnie doświadczenie  Isniejemy na rynku od 1998. Dysponujemy autorskimi rozwiązaniami i narzędziami, które pomagają stale podnosić jakość naszych działań. Wszelkie formalności załatwimu za Ciebie, 99% spraw załatwiamy za pomocą internetu. Pracujemy z pasją dla naszych Klientów, a zdobywanie wiedzy o szybko zmieniającym się rynku to dla nas olbrzymia frajda. Dzięki temu możemy naszym Klientom zagwarantować obsługę finansową na najwyższym poziomie i najkorzystniejszych warunkach.

Więcej >>

Jak skorzystać z oferty?

Leasing w 4 krokach.


Zapytanie ofertowe.

Wypełnij formularz kontaktowy albo zadzwoń do nas.


Prezentacja oferty.

Przedstawiamy i porównujemy nalepsze dla Ciebie oferty. Otrzymujesz najlepszą ofertę na rynku.


Złożenie wniosku.

Przygotujemy i zlożymy w Twoim imieniu wniosek leasingowy. Oszczędzasz swój czas.


Podpisanie umowy.

Podpiszemy razem umowę i uruchomimy środki finansowe.

Ostatnio sfinansowaliśmy.

Kontakt.

 • Znajdziesz nas
  ul. Staszica 1, V piętro
  05-800 Pruszków
 • Infolinia
  22 24-42-899
 • Napisz
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Bądź z nami

NewsLetter

Czy wiesz, że w Polsce jest ponad 20 firm leasingowych?
Analizujemy oferty ich wszystkich.